• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nje nga Vizatimet e mia..

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

si vizatim qeka shum realist e shum i bukur,si performanc tregoka jeten e klandestinve qe zbarkonin ne itali...
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Shume e bukur , mbahemi ne shqiptaret dhe me gomone dhe me not shkojme ...:p
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

per te qene cik me te qarte ........gjithcka e bere vetem me lapsssssss .... :)

 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Pune shum e bukur endrilajd keto vizatimet jan profesionale
sben keq te hapesh pavion ne ndonji galeri aty ku jeton sepse jam mese i sigurt qe do ket njerez qe do i blejn keto punime
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Stealth shum flm per komplimentin , idene dhe keshillen e mire . per ato gjera jam i interesuar prej kohesh . por faktikisht edhe arti , si shume fusha te tjera ka nevoje per mbeshtje finaciare , morale dhe sidomos duhen kotakte e duhur per tu futur ne ato kanalet kur arti gershetohet me biznesin e mire . kto kohet e fundit kam marre nje Ftese-oferte per te hapur nje ekspozite ne nje ambient ne Milano . e kam pranuar Direkkkkkkt sepse ambientet ku ekspozohen punimet paguhen zakonisht kurse mua ma bene si oferte miqesore sepse influencoi nje miku im , nje kengetar venezuelan aty ne Milano . por tani per ti bere ato punet duhen edhe ca bojra apo jo ??? :) dhe ktu ne italia materialet e artit nuk kushtojne pak .. :( jemi ne perpjekje e siper me pak fjale :)

gjith t mirat
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
ne fakt ti kryesoren e ke kapur sepse tashti ben pjes te njerzit qe nuk shofin vetem me dy sy por hyn te ata te cilet skan kufi ne kendveshtrimin e botes me pak fjal paguajn spaguajn te tjeret dikush qe e njef artin e vlereson talentin shum shpejt
un kam pikturuar dhe vet me pare prandaj me pelqeu imagjinata jote
vetem mos ndalo se pikturuari sepse mbase esht e vetmja gje qe do mund te ta mbushi jeten me ngjyra
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

stelath <------- shum shum flm . jojo sdo ndaloj . fale zotit deri tani skam pas nei arsye per te ndaluar . thjesht cik probleme me financimin e materialeve . se shpejti do merrem edhe me AirBrush=Aereografia .
 

Emilia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
56
Pikët
0
Përgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Komplimente, nice job :)
te uroj suksese :)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

endrilejladesign Bravo, Urime dhe me gjith shpirt uroj te realizohen tgjitha endrrat ..dhe dicka mos u tkurr nga azgje ne bote ...sepse nese ke vullnet arrin cdo gje ne jete dhe mund cdo pengese ..Bravo :)
 

Never

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 10, 2010
Postime
10
Pikët
0
Vendndodhja
Durres
Përgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Bukur shume suksese cuno
 

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden
Shume shume shume bukur :) panvarsisht qe nuk marr vesh nga arti por po me duken shume te bukra.. suksese Endri :)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Complimenti ragazzo nella vita bisogna comprare l'uovo per arrivare alla gallina,perche se compri direttamente la gallina rischi che non fa le uova..Bravo mi sei piaciutto molto..
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

flm te gjithve per komplimentet keshillat dhe sugjerimet !! ju lexova te gjitheve me shume vemendje . ju falenderoj edhe njehere me shume dashamiresi . se shpejti do tju tregoj edhe punimet e mija te reja ... :) !!! ju uroj gjith te mirat :)
me respekt nga Endri


 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,177
Pikët
113
Përgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Komplimente.
Nga piktura nuk marre vesh,por me duken shume te gjalla...
Te uroj shume shume sukses.
Bravo``16``
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Komplimente.
Nga piktura nuk marre vesh,por me duken shume te gjalla...
Te uroj shume shume sukses.
Bravo``16``
...sinqerisht ..as une nuk marr vesh nga arti . por dua te marr vesh sa me shume sepse e dua artin .
flm per komplimentin dhe urimin . gjith te mirat edhe ty gjithashtu :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Shume bukur Endro..te uroj suksese.
 
Top