• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nje sqarim ju lutem!

Status
Temë e mbyllur.

Xhenet

❤️♥️♥️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
4,629
Pikët
113
Vendndodhja
Ne mes endrrave dhe realitetit
Sote kur hyra ne forum kerkova ne neforumin e besimtaret
postimet per muslimanet ku edhe postova nje liber!
Pos asaj katolike bektashi dhe ateist nuk gjeta ate muslimane,
ose une jam verbuar ose kan ndodhur ndryshime,per ate kerkoj nje sqarim nga ana e Moderatove.

Me respekt Jeta:)
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Nje sqarim ju lutem!

Jeta kjo te ndodhi per shkak te nje projekti te ri qe po aplikohet ne forum. Ne nenforumin musliman po aplikohet nje projekte i ri qe nese do te shikosh, te postosh ose dhe te marresh pjes ne grupim e muslimanve fillimishte duhte te aplikosh per te qen antar i ketij grupi dhe nese kerkesa te aprovohet atehere ke te brejte te hysh ne komunitetin Musliman.
Kujdes qe te marresh pjes ne komunitetin Musliman duhte te jesh musliman, nese je besimtar katolik, ortodoks ose i ndonje besimi tjeter nuk eshte e mundur te behesh pjes ne kete nenforum. Cdo besimtare do ket mundesi te diskutoj vetem ne Nenforumet e besimit te tij perkates.

Shpresoj te me kesh kuptuar kalofsh sa me mire
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Nje sqarim ju lutem!

Jeta kjo te ndodhi per shkak te nje projekti te ri qe po aplikohet ne forum. Ne nenforumin musliman po aplikohet nje projekte i ri qe nese do te shikosh, te postosh ose dhe te marresh pjes ne grupim e muslimanve fillimishte duhte te aplikosh per te qen antar i ketij grupi dhe nese kerkesa te aprovohet atehere ke te brejte te hysh ne komunitetin Musliman.
Kujdes qe te marresh pjes ne komunitetin Musliman duhte te jesh musliman, nese je besimtar katolik, ortodoks ose i ndonje besimi tjeter nuk eshte e mundur te behesh pjes ne kete nenforum. Cdo besimtare do ket mundesi te diskutoj vetem ne Nenforumet e besimit te tij perkates.

Shpresoj te me kesh kuptuar kalofsh sa me mire
Po mire, si doni me ja mush mendjen miletit per me u bo musliman , tu i lon perjashta eeee -party-
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Nje sqarim ju lutem!

Po mire, si doni me ja mush mendjen miletit per me u bo musliman , tu i lon perjashta eeee -party-
EuroStar ti e din qe ky nuk eshte vendim ime aspak une madje jam habitur dhe vete kur e lexova lajmerimin qe kishin ber. Dhe mua nuk me pelqen si mendim aspak por perderi sa than qe do jete si prov per ca koh dhe une nuk i ngacmove se dhe nuk kam interes aspak te mos kem vizitor ne nenforumin time dhe ato qe shkuraj une mos te lexohen nga asnje.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Nje sqarim ju lutem!

Jeta kjo te ndodhi per shkak te nje projekti te ri qe po aplikohet ne forum. Ne nenforumin musliman po aplikohet nje projekte i ri qe nese do te shikosh, te postosh ose dhe te marresh pjes ne grupim e muslimanve fillimishte duhte te aplikosh per te qen antar i ketij grupi dhe nese kerkesa te aprovohet atehere ke te brejte te hysh ne komunitetin Musliman.
Kujdes qe te marresh pjes ne komunitetin Musliman duhte te jesh musliman, nese je besimtar katolik, ortodoks ose i ndonje besimi tjeter nuk eshte e mundur te behesh pjes ne kete nenforum. Cdo besimtare do ket mundesi te diskutoj vetem ne Nenforumet e besimit te tij perkates.

Shpresoj te me kesh kuptuar kalofsh sa me mire
?????
mos e leni EuroStarin me hy aty se looooool hahaha (shaka)
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Nje sqarim ju lutem!

?????
mos e leni EuroStarin me hy aty se looooool hahaha (shaka)
hahahaahah jo jo pa merak se e din ai po u soll keq ja fshih me fshes postimet pastaj.

Pastaj nuk ma ben ate gje ai mua jo
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Nje sqarim ju lutem!

Ka qënë një gabim teknik nga ana ime. U rregullua si problem nga Mandi, pasi unë s'kam qënë prezent.

Ju kërkoj ndjesë për pakujdesin.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top