• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nje Video e krijuar Per Forumin.

Status
Temë e mbyllur.

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Nje Video e krijuar Per Forumin.

Muzika nam fare :D
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Nje Video e krijuar Per Forumin.

bukur fare mire ju ka shkuar ne mendje :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Nje Video e krijuar Per Forumin.

E bukur, Urime autorit :)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Nje Video e krijuar Per Forumin.

Bukur..po ske ven naj gje te vecante..psh naj koment ..apo naj debat lol ...
Gjithsesi..per iden fantastike mendoj tjapim 1aces moderator :p
 
Status
Temë e mbyllur.
Top