• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Njeriu më i çmendur në Britani? Tatuazh kafke në fytyrë!

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Kjo që shikoni është ajo që quhet kafkë e mpirë. Një fans tatuazhesh ka tronditur të njohurit e tij - me marrjen e një kafke duke e nënshkruar atë në fytyrën e tij. I papuni me pseudonimin "Qeni i çmendur”, Deon, 27 vjeç, tregoi 37 tatuazhet e tij në shfaqjen e Jeremy.
Edhe e dashura e tij, Catherine, 31 vjeç, gjithashtu u shfaq në programin ITV1 me titull "Si mundi të shkatërrojë i dashuri im fytyrën e tij?", gjatë të cilit ajo u ankua për vendimin e tij.
Ajo e kishte supozuar se Deon ishte duke bërë shaka kur ai njoftoi se synon të bëjë tatuazh fytyrën.
Ajo i në shfaqjen e Jeremy javën e kaluar, se:" Unë jam duke shkuar jashtë që të bëj një tatuazh kafkë në fytyrën time".
Ajo shtoi: "Kam menduar se ai ishte duke bërë shaka, ai shkoi dhe u kthye me atë që mbulon fytyrën e tij."
Deon, nga VValsall, i cili bëri tatuazhin e tij të parë në datë 17 - shton: "Mua nuk më intereson se si dukem. Unë jam ky që jam, nëse njerëzit nuk më pëlqejnë mua për atë që unë jam, ata mund të bëjnë ç`të duan".
Deon tha se ai nuk kishte përfunduar me "veprën e tij të artit"- duke thënë se ai kishte planifikuar që të kishte tatuazhe edhe më shumë në qafën e tij.
Ai dhe Catherine janë zemëruar për këtë fakt dhe duket se kjo gjë e ka dëmtuar shumë marrëdhënien e tyre.
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Njeriu më i çmendur në Britani? Tatuazh kafke në fytyrë!

-mendon- Ca te keta pas pi ky kur e ka bere kete?

Mbase nje mix ( Ekstazi-LCD- Smile- Mitsubishi.- $- SuperMan -Crack-BTV-Heroine-Koakaine-Frezbe-Bar Lazarati-Mariuane-2001-Morfine-Petidina-Bublet-..,etj se sme kujtohen tgjitha..)
 
Top