• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Njeriu me fytyrë kali kërkohet në internet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Fotografinë e pazakontë e vërejti britaniku Russel Moffat (50 vjeç) në Google Street View. Njeriu-kali u bë njëri nga misteret më të mëdha në internet. Kamerat e kapën atë në Aberdeen të Skocisë.


“Sapo kisha vizituar një mjek të syve. Isha i sigurt se syzet si kam në rregull kur pashë këtë foto.

Më dukej se njeriu e kishte parë kamerën që po i afrohej, vrapoi shpejtë gjeti maskën dhe doli të pozojë përpara”, thotë Russel.

Ai tha se vë bast që zotëria tash qeshet nga shtëpia dhe pret që dikush ta zbulojë, shkruan gazeta Daily Mail.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Njeriu me fytyrë kali kërkohet në internet

Ej zot mos mendja gje e madhe mos se se kapa mire eshte vertet me surrat kali ky apo ben gjoja lol :S
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Njeriu me fytyrë kali kërkohet në internet

aman hiqeeeeeeeeeeeeee se nuk mund ta shofffffffffffffffffffffffff -------:O:O:O
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Njeriu me fytyrë kali kërkohet në internet

hahahahha sa i papam ai ...
 
Top