• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

Rock'erka

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 20, 2010
Postime
95
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë/Gjilan
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

G - Keni prirje për t'u marrë me spiritualizëm dhe telepati. Jeni metodist i mirë, të prirur për disiplinë dhe rregull, por di të veprosh edhe shpejt kur është nevoja. Vendosmëria që keni dhe zgjuarsia e imagjinata juaj ju bëjnë që në cilëndo situatë të ndiheni mirë.


Wuuee it's realy :D:D
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
11,981
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

V - Jeni të sinqertë, të butë, të këndshëm; por, duhet të jeni paksa më të vendosur në raport me njerëzit, sidomos me përfaqësuesit e polit të kundërt. Keni intuitë, jeni gjithnjë të frymëzuar, si profetët. Keni plane dhe ide të mëdha, edhe aftësi për t'i paraqitur ato. Por, ngandonjëherë imagjinata juaj shkon përtej realitetit të mundshëm, domethënë është më e fortë se realiteti. Andaj, në sy të botës mund të dilni ekscentrikë dhe fluturonjës


Aty-aty ...pak a shume ....... :D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

D - Jeni tipa me autoritet të lindur. Për bga natyra jeni tipa të vendosur dhe rezistentë, të aftë për të anashkaluar pengesat e ndryshme të mundshme. Keni të zhvilluar sensin praktik. Jeni konkret, të prajshëm, të rregullt dhe sistematik.


bukur :D ;) kiss
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,738
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

H - Ruajeni mirë drejtimin, pasi që të duhet kohë ta ruani atë pasi ta keni humbur njëherë. Jeni të pavarur. I besoni vetvetes, gjykimit tuaj. Ndaj, skepticizmi dhe dyshimi janë armiqtë tuaj më të mëdhenj, kurdo që të shfaqen ata, ju jeni më të vegjël. Paratë i fitoni dhe i humbni shpejt, por, megjithatë, rezultati përfundimtar në instancën e fundit fo të jetë pozitiv. Jeni krijimtar origjinal.


interesante :)
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,890
Pikët
113
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

K - Jeni me tensione nervore, frikë dhe hezitim kur përballeni me ndëermarrje të mëdha. Megjithatë, jeni të shumanshëm dhe: të përndriturit, intuita e begatë, derdhaza e emocioneve janë karakteristikë e personave, emri i të cilëve fillon me këtë shkronjë.

Fjalia e pare eshte jashte vendi..Nga fjalia e dyte kuptova vetem 4 fjale..:S
Nuk me pelqen!!
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

K - Jeni me tensione nervore, frikë dhe hezitim kur përballeni me ndëermarrje të mëdha. Megjithatë, jeni të shumanshëm dhe: të përndriturit, intuita e begatë, derdhaza e emocioneve janë karakteristikë e personave, emri i të cilëve fillon me këtë shkronjë.

Je ke fut kot... po kot fare ama... Kjo me te zeza sqendron fare se skam fare tension nervor. punoj si nje sahat Rus IoI . Shezitoj per asgje madje jam ai qe shtyj apo terheq edhe ata qe hezitojne :p + qe ka shume te tjera per te thene por su jap kenaqsine e njohjes...:D
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,890
Pikët
113
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

K - Jeni me tensione nervore, frikë dhe hezitim kur përballeni me ndëermarrje të mëdha. Megjithatë, jeni të shumanshëm dhe: të përndriturit, intuita e begatë, derdhaza e emocioneve janë karakteristikë e personave, emri i të cilëve fillon me këtë shkronjë.

Je ke fut kot... po kot fare ama... Kjo me te zeza sqendron fare se skam fare tension nervor. punoj si nje sahat Rus IoI . Shezitoj per asgje madje jam ai qe shtyj apo terheq edhe ata qe hezitojne :p + qe ka shume te tjera per te thene por su jap kenaqsine e njohjes...:D
Po he pra moooooooooooo..:D
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,890
Pikët
113
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

Droge edhe Ilaçe ...
Hajde Marigleni...HAHAHAHAHHAH....
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
33,740
Pikët
113
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

G - Keni prirje për t'u marrë me spiritualizëm dhe telepati. Jeni metodist i mirë, të prirur për disiplinë dhe rregull, por di të veprosh edhe shpejt kur është nevoja. Vendosmëria që keni dhe zgjuarsia e imagjinata juaj ju bëjnë që në cilëndo situatë të ndiheni mirë.
Nice...nice! :)
 

e panjohura

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
7,967
Pikët
113
Vendndodhja
Atje ku më le!
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

Z - Jeni të sjellshëm dhe i kuptoni mirë të tjerët. Jeni optimistë dhe dinamikë. Iu përgjigjeni shpejt situatave të caktuara. Keni aftësinë që të jeni ndërmjetës në mes palësh. Por, e keni të metë të vuani nga padurimi. Reflekset tuaja funksionojnë në mënyrë të përsosur.
88% e qelluar :p
 

Urban

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 10, 2011
Postime
208
Pikët
0
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

As nuk eshte afruar.

Ndoshta, komplet e kunderta.
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
17,733
Pikët
113
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

D - Jeni tipa me autoritet të lindur. Për bga natyra jeni tipa të vendosur dhe rezistentë, të aftë për të anashkaluar pengesat e ndryshme të mundshme. Keni të zhvilluar sensin praktik. Jeni konkret, të prajshëm, të rregullt dhe sistematik.

Mire mire, jo keq. :p
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

K - Jeni me tensione nervore, frikë dhe hezitim kur përballeni me ndëermarrje të mëdha. Megjithatë, jeni të shumanshëm dhe: të përndriturit, intuita e begatë, derdhaza e emocioneve janë karakteristikë e personave, emri i të cilëve fillon me këtë shkronjë.

Fjalia e pare eshte jashte vendi..Nga fjalia e dyte kuptova vetem 4 fjale..:S
Nuk me pelqen!!

as mua :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

Loool mos me thuaj se e ke emrin Kujtim haha ;)
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

Kadri me shkon me shume :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

haha ta gezosh e me jete te gjate :)

Kadrush :p haha
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

shume flm


Po ti pse nuk na thua me cfare te fillon :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

Ja po te tregoj vetem nofken ..Nazife
ndryshe nuk mund te them asigjo se me pushojne nga puna :p
 
Top