• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

N - Keni shumë dëshirë t'i leni gjurmët tuaja në jetë. Jeni sensualë, mund të jeni të përfshirë në disa histori dashurie gjatë jetës suaj. Por, nuk jeni shumë të vendosur dhe lehtë e ndryshoni mendjen, vetëm pasi ta keni diskutuar një gjë me dikë. Keni intuitë të zhvilluar, jeni kreativë dhe origjinalë.

Nuk te paska dal keq,sidomos pjesa e pare :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

haha haha haha haha kte gje dhe e prisja sipas nofkes :)

perndryshe ...( kerkoj ndjes se kam gripin me kollitje dhe me temperatur here pas here ) :p
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

Imagjino kur te doli kshu me nofken, kushedi si do te dali me emrin.
Prandaj me mire mos u kollit, se shpenzon edhe energji , se te duhen :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

O Dazh ...e di si i thon kesaj pune : te bi ne shpull sa nuk me ke ra ( pra per kollitjen ) :p
Ehh i kam lexu te gjitha germat + lexova per emrin tim keshtu germ per germe dhe bera nje llogari :O tallafere

:p
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

J - Puno që talentet tuaja të dalin në dritë, sepse jeni të zgjuar dhe të talentuar. Përpiqu të ndikosh që edhe jetët e të tjerëve të jenë më të mira. Megjithatë, jeni të sinqertë dhe të ndershëm.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
68,851
Pikët
113
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

P - Jeni të rezervuar dhe mbani distancë nga njerëzit. Jeni inteligjentë dhe keni njohuri nga shumë fusha. Shpeshherë të mungon durimi, ndaj përpiqesh ta shfrytëzosh mirë kohën tënde. Në takimin e parë lë përshtypjen sikur je mendjemadh, imponues dhe ke dëshirë të dominosh, por kjo është përshtypje vetëm në shikim të parë.
Mua më duket se goxha i ka rën në të. :D
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
30,382
Pikët
113
Përgjigje e: Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!

D-ja nuk Qenka keq:p
 
Top