• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 5

  PuffetiNa

  V.I.P
  • Postime
   14,105
  • Rezultati i reagimit
   5,060
  • Pikët
   113
 • 5

  ABORDAZH

  into the wild From kuturu
  • Postime
   1,510
  • Rezultati i reagimit
   26
  • Pikët
   48
 • 4

  Golden_Boy

  . From Askund.
  • Postime
   4,247
  • Rezultati i reagimit
   2,237
  • Pikët
   113
 • 3

  Just myself

  Anëtar i ri From Ne hapat e jetes ...
  • Postime
   934
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 3

  Robbery

  V.I.P
  • Postime
   6,890
  • Rezultati i reagimit
   1,467
  • Pikët
   113
 • 2

  Mikela

  Anëtar i ri From U.S.A
  • Postime
   333
  • Rezultati i reagimit
   2
  • Pikët
   0
 • 2

  Meri

  "Personne" From Askund.
  • Postime
   14,602
  • Rezultati i reagimit
   4,779
  • Pikët
   113
 • 2

  Angel`BoY

  Atje ku ti nuk je :) From Tirane
  • Postime
   169
  • Rezultati i reagimit
   4
  • Pikët
   0
 • 2

  Kryeplaku

  Kryeplak From Albania
  • Postime
   1,761
  • Rezultati i reagimit
   37
  • Pikët
   0
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   12,004
  • Rezultati i reagimit
   11,609
  • Pikët
   113
 • 1

  unlovely

  Anëtar i ri 34 From Lost in the air
  • Postime
   483
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 1

  Beaute

  • Postime
   18,256
  • Rezultati i reagimit
   470
  • Pikët
   83
 • 1

  SEa

  Anëtar i ri From marina di massa
  • Postime
   1,516
  • Rezultati i reagimit
   11
  • Pikët
   0
 • 1

  Diellza

  Super Anëtar
  • Postime
   202
  • Rezultati i reagimit
   38
  • Pikët
   28
 • 1

  utopia

  Anëtar i ri
  • Postime
   610
  • Rezultati i reagimit
   10
  • Pikët
   0
 • Top