• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Njihuni me Amazonen Eve, modelen më të gjatë në botë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaModelja më e gjatë në botë, Amazon Eve, ka përshkuar tërë botën duke ekspozuar trupin e saj të bukur, shkruan “Daily Mail”
Amazon Eve (31 vjeçe) nga Turlock i Kalifornisë është e gjatë dy metra. Në raport me të, modelet tjera duken si xhuxhe.
Deri në nëntor të vitit të kaluar Eve ka qenë e panjohur për opinionin. Fotografia në ballinën e një reviste e shndërroi atë në një sensacion brenda natës.

Eve prej asaj kohe punon si aktore dhe modele, por po ashtu garon në mundje me burrat për 400 dollarë në orë. Ajo thotë se gjatësinë e ka trashëgim. Prejardhja e saj gjermano-holandeze është arsyeja kryesore e gjatësisë. Ajo thotë se problemi i vetëm është të gjejë këpucët e duhura pasi mban numrin 46.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Njihuni me Amazonen Eve, modelen më të gjatë në botë

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=FKdnbjZNG2g&feature=player_embedded"]http://www.youtube.com/watch?v=FKdnbjZNG2g&feature=player_embedded
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Njihuni me Amazonen Eve, modelen më të gjatë në botë

hahaha Roxy sa kam qeshur kur e mori ne krahe ate burrin... u dukte si top i vogel ...
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Njihuni me Amazonen Eve, modelen më të gjatë në botë

si bari i thate. :p
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Njihuni me Amazonen Eve, modelen më të gjatë në botë

Me sa duket Even gocat nuk e pelqenkan. :D

Une personalisht do me pelqente shume te me merte nje here ashtu hopa! hahahaha
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Njihuni me Amazonen Eve, modelen më të gjatë në botë

Me sa duket Even gocat nuk e pelqenkan. :D

Une personalisht do me pelqente shume te me merte nje here ashtu hopa! hahahaha
hahah dbh per vitin e ri ishalla.......2011 me kembe te mbare
 
Top