• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Njoftim, Njoftim, Njoftim...

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
6,435
Pikët
113
Vendndodhja
Planet earth
Aty nga e Hena o e Marta. Procesi per 'copy rights' po merre pak me fjat se c'mendova.
Aha ok. Presim ska gje. E kane veshtiresuar goxha kte punen e copy rights saqe edhe ndonje video te thjesht qe bejme ndonjehere sna e pranon YouTube.

Ps: Po desha ta beja vleresimin te plote o Shoku T. Ku qendron problemi ktu
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
10,487
Pikët
113
Aha ok. Presim ska gje. E kane veshtiresuar goxha kte punen e copy rights saqe edhe ndonje video te thjesht qe bejme ndonjehere sna e pranon YouTube.

Ps: Po desha ta beja vleresimin te plote o Shoku T. Ku qendron problemi ktu
shoku T ka dash me than, gjanat e mira marrin kohe :)
 

Khaleesi

V.I.P
Anëtar
May 5, 2014
Postime
6,033
Pikët
83
Suksese, Mano. Po presim per kengen.

Me pelqeu me shume e para por jo situata e background. Ne fund ky eshte frymezimi yt dhe ti bej sic mendon vet me mire. :) good luck.
 
Last edited:

Rex

V.I.P
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,601
Pikët
83
E katerta se keni par akoma :d
Tani e pash edhe ate.

Me shqiponjen e vendosur mbi koke dukesh si Amy Winehouse :p

Zhvendose pak anash po deshe.

Nejse, se u bom shume ekspert. Suksese me kengen.
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
10,487
Pikët
113
Tani e pash edhe ate.

Me shqiponjen e vendosur mbi koke dukesh si Amy Winehouse :p

Zhvendose pak anash po deshe.

Nejse, se u bom shume ekspert. Suksese me kengen.
Sa i 'bukur' paskam qene mer lal:p kete komplement s'ma ka dhan njeri deri tani:d

p.s nuk e kisha per ate foto. Eshte nje tjeter qe nuk e kam postuar ketu. Art-cover per albumin, e zgjodhi 'publishing house'qe po promovon albumin tim, me miratimin tim.
 
Last edited:

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
8,467
Pikët
113
Mano bej si di vet, por kur e sheh ne vitrine, syte te mbeten tek varianti i pare dhe te shtyn ta blesh. :)
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
10,487
Pikët
113
Mano bej si di vet, por kur e sheh ne vitrine, syte te mbeten tek varianti i pare dhe te shtyn ta blesh. :)
Edhe mua me pelqen e para. Do ta ruaj per albumin shqiptar te cilit i pershtatet me shume.
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
10,487
Pikët
113
Me se fundmi. Degjim te kendshem :d

Mos u kurseni shperndaheni ku te doni.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5VEfnkfbjSA[/ame]
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
10,487
Pikët
113
Last edited:
Top