• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

"Njolloset" me bojë kryepiktori shqiptar !

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
8,429
Pikët
113
Rama s'ndal ofendimin ndaj Palokës, publikon momentin kur demokrati e “njollosi” me bojë


Teksa seanca e sotme u kthye në një “arenë” bojë, Edi Rama vijon ofendimet ndaj deputetit të opozitës Edi Paloka.
Shpesh herë tallja që Rama i ka bërë të folurës së Palokës solli edhe reagimin e këtij të fundit.
Gjatë seancës ku ishte i pranishëm edhe kreu i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, Rama vijoi talljet ndaj Palokës, ndërsa demokrati e qëlloi me bojë.
Por Rama nuk ndalet këtu, ai edhe në rrjetet sociale përmes një reagimi shkruan se opozita ka program bojën e “Palothës” (Palokës).
"Dy gjëra janë të pafundme, universi dhe budallallëku i njeriut", shkruante Albert Ainshtajni, përpara se sa opozita në Shqipëri të merrte formën e një Budallallëku Universal, që vizion ka Vezën e Lulit, ide ka Çizmen e Doktorreshës dhe program ka Bojën e Palothës", shkruan Rama./Express
___________________________________
https://www.gazetaexpress.com/lajme-nga-shqiperia/rama-nuk-ndal-ofendimin-ndaj-palokes-publikon-momentin-kur-paloka-e-njollosi-me-boje-626625/
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
8,984
Pikët
113
Përgjigje e: "Njolloset" me bojë kryepiktori shqiptar !

Luajne thiatro.
......
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,215
Pikët
83
Përgjigje e: "Njolloset" me bojë kryepiktori shqiptar !

Gjeste te tilla jane shume te ulta , por me arrogancen qe e karakterizon kte palo kryeminister boja si bumerang i shkon shume pershtat :)
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
26,091
Pikët
113
Përgjigje e: "Njolloset" me bojë kryepiktori shqiptar !

Gjeste te tilla jane shume te ulta , por me arrogancen qe e karakterizon kte palo kryeminister boja si bumerang i shkon shume pershtat :)
po kur ankohej saliu per ofendime futja vehtes ledio`bam`
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
7,337
Pikët
113
Përgjigje e: "Njolloset" me bojë kryepiktori shqiptar !

Shume keq qe deri ketu ka ardh puna, por nga njera ane shume arrogant Rama.
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
9,198
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Përgjigje e: "Njolloset" me bojë kryepiktori shqiptar !

Cfaqe shume e ulet dhe volgare nga te dyja palet por sidomos nga opozita qe ja ka marre doren ketyre "spektakleve" me bllokime foltoresh, sharje rrugacesh, gjuajtje me veze, miell, cizme,boje, flakadane, tymse, etj etj… Ka ngel vetem me plas koburja dhe te vriten me njeri-tjetrin ne ate s(t)alle.

Shpresoj qe ketij trongullit te ripjelljes heren tjeter ti japin Leven e Marshit dhe jo Timonin si kesaj radhe. Njerez te felliqur!
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,387
Pikët
113
Përgjigje e: "Njolloset" me bojë kryepiktori shqiptar !

Nje deputet e bene me balte, me keshtu dhe ja doli zhgarravina :D

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=zeDzVAyRTIU[/ame]
 
Anëtar
Aug 20, 2014
Postime
2,647
Pikët
48
Përgjigje e: "Njolloset" me bojë kryepiktori shqiptar !

Gjeste te tilla jane shume te ulta , por me arrogancen qe e karakterizon kte palo kryeminister boja si bumerang i shkon shume pershtat :)
Pavaresisht se kush eshte ai kryeminister, kjo historia me veze, cizme, bojra eshte qesharake nga fshataret e PD-se.

Keto veprime vetem sa forcojne Ramen, dhe asgje tjeter nuk bejne.

Udheheqja e PD-se ka IQ mesatare 80, normal qe bejne keto veprime qe demtojne vet ''partine'' e tyre
 
Top