• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nju Jork : Me ne fund nje manifestim kunder vrasjes se te krishtereve ne Egjipt !

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Qindra te krishtere u mblodhen perpara zyrave te ONU dhe perpara konsullate se Egjyptit ne Nju Jork ne fillim te javes , te marten me 19 janar 2010 per te protestuar kunder vrasjeve dhe persekutimeve te krishtere ne Egjipt , te kryera nga myslimanet nen veshtrimin pasiv - per te mos thene me perkrahjen e tyre te heshtur - te policise Egjyptiane ."Xhihadi islamik rremben dhe perdhunon vajzat e vogla te krishtera ne Egjipt"" Qeveria egjiptiane e korruptuar i mbulon gjithmone vrasesit "" Ndaloni vrasjen e te krishtereve te pafajshem ne Egjypt tani "" Femijet e krishtere jane te detyruar te largohen nga familja e tyre dhe te konvertohen ne islam sepse ligjet thone se myslimanet jane me te mire se te krishteret "Ne kemi nevoje per drejtesi" Gjaku i te krishtereve eshte mbi duart e myslimaneve ekstremist . Pse ??? "" Mora ne telefon policine " . " Hehehe , po por policine myslimane "
" Ne kerkojme qe masa ligjore te merren kunder ministrit te brendshem qe injoroi informacionin mbi masakrat qe po vinin "

 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Nju Jork : Me ne fund nje manifestim kunder vrasjes se te krishtereve ne" Te vrare , te rrembyer dhe dhunuar vetem sepse jemi te krishtere !!! "Dhurate per Krishtlindje nga ana e Sigurimit te Brendshem Egjyptian : 8 te vrare , 15 te plagosur dhe 28 te ndaluar , dyqanet e te krishtereve te djegur "" OKB zgjohu ! " - Fotoja e Obames : " Te krishteret ne Egjipt kane nevoje per ndihmen tuaj tani "
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Nju Jork : Me ne fund nje manifestim kunder vrasjes se te krishtereve ne

Kudo e ne cdo koh ndodhin keto Trazira..te jep nje impresion qe skan te sorur sherret Fetare perfshi dhe Politiken tani... Ne Shqipot e kemi kete tmire te pakten , qe skemi konfliktin !

Ekstreme ,ekstreme e ekstreme na mbyten me keto ..daniel00 nga i gjen me qafsh? lol
 
Top