• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

No Koment

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: No Koment

Nje vizatim kot me pastel tani e bera , Sa inat qe se sma mer skaneri Telajon :(
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: No Koment

e bukur shume po mund te me tregosh se cfar dmth ka kjo foto

cka tregon cka mshefet ne kete foto ..?
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: No Koment

|Ska anje lidhje me Jezusin ,,, Eshte thjesht vuajtje.
Punim ne dru...
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: No Koment

BRAVO Kryeplaku , shum punime te mira ..
tregona se a i ke ekspozue ndonjehere apo asht hera e par qe po i publikon...
edhe tregona historin e punimeve tek postimet 11 edhe 12
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: No Koment

BRAVO Kryeplaku , shum punime te mira ..
tregona se a i ke ekspozue ndonjehere apo asht hera e par qe po i publikon...
edhe tregona historin e punimeve tek postimet 11 edhe 12
Po te jap vete titullin e piktures pasi nese do flisja me shume do humbiste interesi ;)) ( misteri eshte gjithnje me i bukur)

Titullohet "Endrra e nje gruaje"

Me te njejtin titull do hap edhe ekspoziten time ne qershor ne galerine e arteve ketu ne tirane...Kam shume punime te tjera, jane 40 piktura qe presin vec te lirohet salla e galerise. Me vjen keq qe smund ti bej publike per momentin, gjithesi eshte nje jete e tere ne ato 40 piktura.
Kur kjo ekspozite te hapet do jua bej ftesen personalisht te gjitheve.

Thx!
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: No Koment

Po ti qenke artist more Kryeplak dhe se s'e dinim!

Punimet janë të mira dhe ke talent, por dua të të jap një këshillë: largoju artit të ashtuquajtur modern (të kallëpit Pikaso) dhe merru sa më shumë me art klasik (të kallëpit Van Gog). Arti klasik është arti i vërtetë.
 
Top