• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Noizy nxehet në Zvicër

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Koncerti i fundit i rep këngëtarit Noizy në Zvicër, do të mbahet mend shumë gjatë. Përveç biletave të shitura në numër rekord, atmosfera e krijuar nga këngëtari atje me hitet e tij ka qenë vërtetë e nxehtë.


Si për fillim, Noizy para publikut është paraqitur i veshur, ndërsa me kalimin e kohës kur dhe atmosfera ka kaluar në temperatura të larta, koha e mirë verore dhe femrat e bukura përrreth, e kanë bërë këngëtarin që të zhvishet dhe të vazhdojë programin e tij.

Me këtë rast ka filluar ekzaltimi i fanseve femra, të cilat nuk janë përmbajtur në asnjë moment.

Afrimi pranë këngëtarit ka qenë e pamundur, pasi skena ku ka performuar ai në diskotekën “Rinora 4” ka qenë e lartë ndërsa sigurimi shumë strikt, gjë që ka bërë të pamundur ngjitjen e tyre. Përveç tatto-ve dhe trupit në formë, gjatë performancës Noizy ka treguar edhe të brendshmet firmato “Calvin Klein”, ndërsa xhinset e lëshuara poshtë janë pjesë e stilit të tij!

Pas Adelina Ismailit, Noizy është pjesë e këngëtarëve të zgjedhur që performojnë në këtë diskotekë, pasi në shumë evenimente në “Rinora4” paraqiten vetëm Dj dhe këngëtarë të huaj. Noizy, kohëve të fundit ka filluar të bëhet këngëtar i preferuar nga publiku dhe sidomos për femrat, pasi jep shumë koncerte gjithandej nga jetojnë shqiptarët./Panorama Plus/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top