• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nora dhe Tuna, një duet i nxehtë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Dy këngëtarët e njohura njëra nga Shkupi dhe tjetra nga Kosova, Altuna Sejdiu dhe Nora Istrefi, dëshirojnë qe t’u bëjnë një befasi fansave të tyre duke iu dhuruar një ‘duet të nxehtë’.
Ende nuk dihet se ku do të realizohet kënga por sipas të gjitha gjasave kënga do të realizohet në studion e Florit, ndërsa për tekstin e këngës do të përkujdeset këngëtarja Linda Halimi, thekson e përditshmja Infopress.

Ndërkohë që të dyja këngëtarët po mendojnë edhe për duete të tjera me emra të njohur të skenës muzikore./
 
Top