• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nora dhe Tuna poza dhe fantazi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Dihet tashmë prej vitesh që ato janë mikesha shumë të ngushta. Madje, madje, thuhet se prej kohësh po bëhet pothuajse e pamundur që të mos i shikosh bashkë në mbrëmjet a festat miqësore.


Dy këngëtaret bukuroshe të skenës shqiptare, Tuna Sejdiu dhe Nora Istrefi ruajnë prej vitesh të konsoliduar miqësinë e tyre. Dinim që ndanin shumë gjëra me njëra-tjetrën, përfshirë këtu sekretet e jetës private dhe profesionale, por së fundmi na kanë treguar se edhe “akulloren” e ndajnë së bashku.

Fotoja që ju sjellim sot në “Bluetooth”, i paraqet këngëtaret e suksesshme në një tjetër prizëm. Interesante, çapkëne, si dy mikesha të vogla, të kombinuara mjaft mirë me njëra-tjetrën, ato na shfaqen duke “ngrënë” reklamën e një dyqani akulloreshForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top