• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nora diplomohet si kreatore

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nora Istrefi së fundi ka diplomuar në drejtimin e kreatores së modës dhe thotë se shpreson këtë vit të ndajë kohë edhe për këtë profesion të saj.


Këtë vit do të vazhdoj të bëj edhe më shumë punë rreth muzikës, besoj që kohë pas kohe do të pasojnë këngë të reja dhe videoklipe të reja dhe në këtë mënyrë do të jem më afër fansave të mi”, transmeton Telegrafi, te kete thene Nora ne nje interviste te fundit.

Ajo ka treguar se nuk do te le anash profesionin tjeter te saj : “Ndërsa sa i përket profesionit të dytë, atij si kreatore, e kam lënë anash pak për shkak të kohës. Por këtë vit do të ketë të reja edhe për këtë”.

Pas lansimit të spotit të ri, me grupin simpatik TDS, “Ka je” , Nora ka lansuar edhe fotot e saja ma të reja, ku shfaq hiret e saj femerore.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top