• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nora Istrafi do martohet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Nora Istrafi është njëra prej këngëtareve më të njohura në Kosovë.


Ka realizuar shumë hite, ndërkaq vazhdon fejesën e saj maratonike me Robertin, të cilën thotë se është e sigurt që do ta kurorëzojë me martesë.

Nuk e pengojnë shumë thashethemet për jetën e saj private, ndërkaq thotë se ka arritur mjaft për këto vite të karrierës.


Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top