• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nora Istrefi pas spotit, me foto të reja

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nora Istrefi pas lansimit të spotit të ri, me grupin simpatik TDS, “Ka je” ka lansuar edhe fotot e saja ma të reja.


Këngëtarja e fejuar që dy tri – vite ende nuk ka paralajmëuar se do të martohet përderisa gjatë ndarjes së çmimeve në video-fest ajo ishte paraqitur e vetme, pa të fejuarin e saj Robert Berisha.

Kënga e Norës është po ashtu njëra prej këngëve të preferuara të shqiptarëve në youtube.com, ndërkaq deri me tani ajo ka kaluar më shumë se 50 klikime.

Ky është “single” i dytë i Norës, pas atij “Dy shokë” në të cilin ajo ishte paraqitur gjysmë e zhveshur, gjë që kishte ngjallë debat në Kosovë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top