• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nora kërcim seksi me të motrën

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ka qenë dasma e Tunës ajo që i ka bashkuar të gjithë, dhe ku çdo vajzë apo djalë është munduar të vishet sa më mirë për të ngjarë sa më bukur.


Veçanërisht vajzat, aty ku vëmendja përqendrohet më tepër, kanë menduar që kohë më parë për veshjet e tyre, për të qenë seksi dhe elegante. Kështu ka ndodhur edhe me Norën, e cila në dasmën e Tunës ka qenë e ftuar bashkë me të motrën dhe ka kërcyer e dëfryer pafund.

Motrën e ka pasur një partnere të vërtetë, madje duke u kombinuar edhe në veshje. Ja tek e shohim në këtë foto këngëtaren Nora Istrefi me motrën e saj, teksa paparaci i ka kapur duke kërcyer në një performancë mjaft seksi./balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top