• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nora konkurrenca është e madhe në treg

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nora Istrefi ka dhënë një intervistë për “Bluetototh” ku ka shprehur shumë detaje dhe risi lidhur me karrierën e saj muzikore.


E pyetur nëse i trembet konkurrencës Nora, këngëtarja shprehet se konkurrenca edhe e shqetëson deri diku po që gjithsesi është ajo që të shtyn të punosh me shumë.

“Konkurrenca është ajo që të shtyn të punosh edhe më shumë. Atë të mirë e ka, por me të vërtetë janë bërë shumë, shumë këngëtarë”, ka thënë Nora.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top