• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nora më ndryshe në videoklipin e ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kënga “Dy shokë” të cilës i është realizuar edhe videoklipi do të sjell këngëtaren sensuale krejt ndryshe nga videoklipet e deritashme.


Kënga bashkë me tekst është punuar nga Florian Mumajesi, ndërsa videoklipi është punuar nga produksioni ‘Entermedia’ dhe xhirimet janë bërë nëpër disa lokacione në Prishtinë”, ka thëne Nora për të përditshmen “Zëri”.

Ende pa u publikuar videoklipi, në media kanë filluar të dalin fjalë që Nora në këtë projekt do të jetë më e zhveshur se zakonisht. Mirëpo, këngëtarja ka mohuar duke thënë se asgjë nuk do të jetë jashtë normales.

Do të kenë rastin edhe shikuesit që të shohin videoklipin dhe te vërejnë se asgjë nuk do të jetë vulgare. Është një videoklip i thjeshtë, por që ka disa detaje kompjuterike” ka sqaruar Nora.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top