• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

Ndoshta do realizoja gjithcka qe mund te me trembe ne nje moment te tille qe nuk di fundin e asaj qe me perket! Ndoshta do beja cmendurira nga te cilat tani stepem,ose ndoshta nuk do realizoja asgje te vecante por thjesht do qendoja inferiore,e mbyllur ne nje bote qe nuk do te ekzistoje per shume kohe ... ;)!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

Ok do benim vetem sweet love ;) She ele une i vogel jam :p
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

Ole po te ishte i ogel ti uk do flishje actu :(!!!
U mezhita una tani ...!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

Cuni vete e kiss vogelushen ke qafa embel qe te guduliset edhe ti iki merzija ;)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

:):)!!!
Te shpresojme te kaloje merzitja sepse kur ndodh dicka e tille veshtire te kthehet gjithcka ne normalitet ne kohe rekord :(!
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

E kam edhe kete veti une qe e bej ne kohe rekord ;)

Larg qofte do vdes une cun i ri i shendetshem :D
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

Une per cfare jam ketu qe mos te lej ty te melxitesh ;) Ska vdekje jam shume i mire qe tme marri vdekja :p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

Do bridhja boten e sdo mendoja mer per ditet qe kan ngelur..gjithashtu do shijoja cdo gje si te ishte sekondi i fundit ...
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

ore sa ju pelqen te dilni jasht teme..ncncnnc
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
do beja grabitjet me te madhaja neper bankat dhe do ikja ne udhetime me njonin ktu
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

do me vinte nder mend e ter jeta e ìkur keshtu nga njher pa kuptim nganjher me momente te hidherimi lumturie,do mundohesha te gjeja mundesin te riparoja nai peng te len pas..
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Titulli: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

do shijoj jeten deri ne fund duke mos u merzitur fare!! çdo gje ne doren e zotit..si kam lindur dhe do vdes!! do bej dua duke mos menduar te keqen!
 
Top