• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

do kerkoja te fluturoja ne hapesire sa per fixim
 

eGo0sTyle

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 29, 2010
Postime
44
Pikët
0
Vendndodhja
In HeLl
Përgjigje e: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

Nqs do me kishte ngelur vetem pakez jete do shkoja ne gjitha vendet qe kam jetuar [ nqs do mundesohej normalisht ] e do kujtoja ato qe kam bere jo per tu penduar por si dicka per te marr me vete :)
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

Do "shpertheja" bravat, qe mbyllin dyert e deshirave me te Cmendura dhe do hapja sirtarin e Endrres me te bukur qe kam ....!-!-!-!-!-!
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

Do "shpertheja" bravat, qe mbyllin dyert e deshirave me te Cmendura dhe do hapja sirtarin e Endrres me te bukur qe kam ....!-!-!-!-!-!

meri me ka pelqyer shum kjo.
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

te ktheja dhe njer boten mbrapesht te isha nje 6vjecar
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

Do e shijoja ate ne menyren me te bukur qe do dija, perkrah njerezve qe dua :D
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Përgjigje e: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

Sa here lexoj tema te ketij tipi me kujtohet Leo Buscaglia..qe i shtroi nje pyetje studenteve te tij dhe i tha "Nese do ju kishte ngelur 5 dite nga jeta juaj cfare do te benit?" Shumica e nxenesve dhane pergjigje te ndryshme..mbase te ngjashme me kto qe dhane anetaret e forumit me siper..Mbasi i lexoi te gjitha ai u tha--Pse duhet te presesh kur te kane ngelur vetem 5 dite nga jeta jote per te bere kto gjera..pse nuk ngrihesh tani dhe te jetosh jeten tende ...pse nuk e ben veten tende te lumtur tani???

I loved it..shpresoj ta jetoj jeten time ne ate menyre me shume...
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

hahahaha o zot te ishte keshtu do doja te kisha nje njeri afer dhe nje thike ta therja edhe te shikoja se ca do bente :p:p
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

Do kisha kap me zor Belle_vie :p hihiihih
 

Kamela

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 25, 2010
Postime
29
Pikët
0
Përgjigje e: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

te shijoja gjithcka qe skam provuar deri me sot
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

Eh ...
Me eshte drejtuar dy here kjo pyetje diten e sotme!
Nuk e di c'do beja,ndoshta do realizoja gjithcka qe kam stepur ta realizoj deri ne keto momente, dhe me e rendesishmja do kaloja cdo moment perkrah personave te mi me te dashur,ata persona qe me japin jete nga jeta e tyre ...
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

Jo more te keqen jo,ke shume gjera me te bukura per te bere momenti ne fundit te jetes sesa te me takosh mua :)!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?

Do ju kisha kerkuar te gjithve falje atyre qe i kam lenduar pa dashje :(
 
Top