• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 9

  Just myself

  Anëtar i ri From Ne hapat e jetes ...
  • Postime
   934
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 8

  Beaute

  • Postime
   18,256
  • Rezultati i reagimit
   470
  • Pikët
   83
 • 8

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   52,700
  • Rezultati i reagimit
   37,692
  • Pikët
   113
 • 5

  Alb_LoVeR

  Anëtar i ri 38 From LosT In YouR EyeS
  • Postime
   1,559
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 5

  PuffetiNa

  V.I.P
  • Postime
   14,105
  • Rezultati i reagimit
   5,060
  • Pikët
   113
 • 5

  Loreal

  V.I.P
  • Postime
   5,514
  • Rezultati i reagimit
   113
  • Pikët
   63
 • 5

  Hello Kitty

  ❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
  • Postime
   15,081
  • Rezultati i reagimit
   7,493
  • Pikët
   113
 • 5

  Persona

  :)
  • Postime
   17,308
  • Rezultati i reagimit
   7,370
  • Pikët
   113
 • 5

  Oqeani

  V.I.P From Nën hijen qiellore
  • Postime
   10,307
  • Rezultati i reagimit
   1,753
  • Pikët
   113
 • 5

  Oxygen

  Shy
  • Postime
   10,055
  • Rezultati i reagimit
   2,888
  • Pikët
   113
 • 5

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   12,443
  • Rezultati i reagimit
   11,535
  • Pikët
   113
 • 4

  Meri

  "Personne" From Askund.
  • Postime
   14,602
  • Rezultati i reagimit
   4,778
  • Pikët
   113
 • 4

  ARIS

  Anëtar i ri
  • Postime
   187
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 4

  SEa

  Anëtar i ri From marina di massa
  • Postime
   1,516
  • Rezultati i reagimit
   11
  • Pikët
   0
 • 4

  busavata

  Moderator 56 From Gjilan
  • Postime
   8,738
  • Rezultati i reagimit
   1,823
  • Pikët
   113
 • Top