• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

NRG Band me një tjetër këngë ritmike

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
“Atmosfera” është kënga më e re e NRG Bandit e publikuar këto ditë.


Kënga është e stilit të njëjtë të grupit, si në ritëm ashtu edhe në videoklip. Gjithnjë grupi videoklipet e grupit në fjalë kanë qenë të gërshetuara me ndonjë notë humori. Edhe ky i funti mban ritëm veror.

Ky është projekti i radhës i grupit, menjëherë pas pjesëmarrjes në Top Fest, në të cilin u shpërblyen edhe me çmimin si kënga më e dëgjuar në radio.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top