• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nuk do të ketë vazhdim të tretë të Sex and the City

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Planet për vazhdimin e tretë të filmit “Sex and the City” janë lënë në pritje për momentin. Menaxherët e Hollywoodit, kanë mbetur të zhgënjyer nga shitjet e pakta të tiketave për filmin “Sex and the City 2”, andaj nuk dëshirojnë të investojnë paratë në realizimin e edhe një filmi tjetër. Filmi është renditur i treti pas filmave “Shrek Forever After” dhe “Prince of Persia”.

“Nëse filmi do të kishte rezultat siç shpresonte studio, ata do të bënin edhe filmin e tretë. Por pas këtyre numrave, ka mbaruar. Ata kanë dhënë aq shumë para në këtë vazhdim sa kanë mundur dhe publiku e di këtë”, ka thënë burimi për PopEater.
 
Top