• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nusja doli nga kontejneri i bërllokut

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Noreen Quin nga Swindoni në dasmën e saj arriti në kontejner me të cilin transportohen mbeturinat. Kontejnerin e kishte huazuar burri i saj i ardhshëm.
Nick Kearns e shndërroi kontejnerin e bërllokut në një karrocë shkëlqyese, të cilën në vend të kuajve e tërhiqte një kamion 18 tonelatash. Nick është pronar i firmës për huazimin e kontejnerit, në të cilin punon së bashku me nusen dhe kjo për ta dukej se ishte mjeti i duhur për martesë por edhe reklamë e shkëlqyer për vendin e punës.

Dhëndëri shpenzoi dy javë e gjysmë për ta rregulluar kontejnerin. Pas ceremonisë së kurorëzimit, çifti i sapomartuar u fut në kontejner dhe shkoi deri në lokalin e afërm ku ishte organizuar dasma.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Nusja doli nga kontejneri i bërllokut

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=mEfg5WZZ_uA&feature=player_embedded"]http://www.youtube.com/watch?v=mEfg5WZZ_uA&feature=player_embedded
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Nusja doli nga kontejneri i bërllokut

Bravo ide origjinale , çdo gje eshte e mire per publicitet , edhe kur diten e marteses ze vendin e pleres haha
 
Top