• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nxjerr mamanë në shitje

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Metodave tradicionale për të gjetur një lidhje të qendrueshme u ka ikur koha. Tani për të gjetur dashurinë duhet të dalësh në ankand.


Ose të paktën këtë ka menduar 38-vjeçari James Doyan për të përmirësuar fatin e keq në jetën sentimentale të së ëmës, e cila pas 7 vjetësh me lidhje të gabuara dhe dy divorce në shpatulla, ishte dorëzuar për gjetjen e shpirtit binjak.

Sandi Firth i kishte kërkuar ndihmë djalit të saj dhe pikërisht në atë pikë që ai ka menduar të nxjerrë të ëmën në ankand, duke nxjerrë në e-Bay lajmërimin për shtitjen e 63-vjeçares. Në faqe ai ka vendosur shumë foto dhe e ka përshkruar të ëmën në detaj.

Lajmërimi vazhdon duke theksuar se “produkti në shitje është i përdorur, por ende në gjendje të mirë, pa defekte dhe shenja përdorimi”.

Pas nxjerrjes së njoftimit kanë qenë të shumta e-maile-t që kanë ardhur, shumica e të cilëve kërkonin “të provonin mallin përpara blerjes”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Nxjerr mamanë në shitje

Lajmërimi vazhdon duke theksuar se “produkti në shitje është i përdorur, por ende në gjendje të mirë, pa defekte dhe shenja përdorimi”.

Pas nxjerrjes së njoftimit kanë qenë të shumta e-maile-t që kanë ardhur, shumica e të cilëve kërkonin “të provonin mallin përpara blerjes”.


haaaaaaaaaaaaaaaaahahahhaaaahahahahhahhaha ptuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Nxjerr mamanë në shitje

haahhahahahhaah o zot per dit shtohen budallenjt lol hahahaha
 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,282
Pikët
0
Përgjigje e: Nxjerr mamanë në shitje

Me patjeter malli duhet provuar, jane kohe te erreta, ta shesin sapunin per djathe.
 

Edvin83

Shqiptar
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
4,458
Pikët
83
Vendndodhja
Shkodër
Përgjigje e: Nxjerr mamanë në shitje

63 vjeçe e duan ta provojnë....ndoshta del e virgjër ku i dihet. I është rritur përsëri himeni...
 

crux

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
18,126
Pikët
113
Përgjigje e: Nxjerr mamanë në shitje

Metodave tradicionale për të gjetur një lidhje të qendrueshme u ka ikur koha. Tani për të gjetur dashurinë duhet të dalësh në ankand.


Ose të paktën këtë ka menduar 38-vjeçari James Doyan për të përmirësuar fatin e keq në jetën sentimentale të së ëmës, e cila pas 7 vjetësh me lidhje të gabuara dhe dy divorce në shpatulla, ishte dorëzuar për gjetjen e shpirtit binjak.

Sandi Firth i kishte kërkuar ndihmë djalit të saj dhe pikërisht në atë pikë që ai ka menduar të nxjerrë të ëmën në ankand, duke nxjerrë në e-Bay lajmërimin për shtitjen e 63-vjeçares. Në faqe ai ka vendosur shumë foto dhe e ka përshkruar të ëmën në detaj.

Lajmërimi vazhdon duke theksuar se “produkti në shitje është i përdorur, por ende në gjendje të mirë, pa defekte dhe shenja përdorimi”.

Pas nxjerrjes së njoftimit kanë qenë të shumta e-maile-t që kanë ardhur, shumica e të cilëve kërkonin “të provonin mallin përpara blerjes”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
what the fuc'k !
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,826
Pikët
113
Përgjigje e: Nxjerr mamanë në shitje

Do kete qene komshija...................me SIGURI.
Qa s`bo vaki...pffffffffffffffffffffffffffffffffffff
 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,282
Pikët
0
Përgjigje e: Nxjerr mamanë në shitje

Si e nxorren kete teme qe nga 2010 :d?
Po te marresh parasysh moshen time dhe njekohesisht postimin tim me lart (data), e kupton qe kam arsye te forta se pleqni hesapi :p
 

Fshatari

Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
11,120
Pikët
113
Përgjigje e: Nxjerr mamanë në shitje

Thash kush paska dal n'shitje, çmimi,mosha, cilesia...
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
41,167
Pikët
113
Përgjigje e: Nxjerr mamanë në shitje

do nxjerr edhe une kete timen nese nuk e ka pensionin e larte
 
Top