• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Obama një ditë pushimi midis njerëzve të thjeshtë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Presidenti Barack Obama gjithmon e ka cilësuar veten e vet si një përson”normal” dhe marrja pjesë e tij bashkë me bashkëshorten Michelle në një festë të njerëzve të thjeshtë në Karolinën e Veriut vërteton akoma më shumë thjeshtësinë dhe shton akoma më tepër popullaritetin e presidentit amerikan.


Ai donte të provonte, të përjetojnte se si festojnë amerikanët e thjeshtë, se si i organizojnë ata festat e tyre dhe duket se Obama ia ka kaluar shumë mirë në këtë festë të ngrohtë dhe mikpritëse./balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top