• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Oksana Grigorieva ka konfirmuar ndarjen me Gibson

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Oksana Grigorieva, ka konfirmuar spekulimet se dyshja janë ndarë, gjatë një konference të shtypit në vendlindjen e saj në Rusi.


Kompozitorja kishte promovuar një koncert të saj të ardhshëm në Moskë gjatë të hënës, kur publikisht bëri të ditur lajmin e ndarjes.

Mund t’ju them se… ne jemi ndarë, papritmas dhe tash së fundi.

Fatkeqësisht, nuk mund t’ua jap arsyet. Por do të kuptoni gjithçka shumë shpejt. Jemi ndarë me mirëkuptim nga të dy palët dhe do të rrisim fëmijën së bashku”, ka thënë Grigorieva.

Pianistja së fundi lindi vajzën e Gibson, Lucia në muajin tetor.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top