• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Oktapodi Paul, tani zevendesohet nga Paul II

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Nje turme e madhe ka marre pjese ne pagezimin zyrtar te oktapodit Paul II, shumekembeshi me origjine franceze i cili nga dita e sotme gjendet ne akuariumin gjerman te Oberhausen.

Ai ka marre vendin e Paul, parashikuesi i boterorit te futbollit, qe ngordhi javen e shkuar.

“Paul II ka kaluar disa dite me ‘mjeshtrin’ me shpresen qe t’i transmetonte dishepullit te tij artin dhe sekretin qe mbante. Por nuk e dime ende nese pasardhesi do te kete dhuntine e profecise”, eshte shprehur nje perfaqesues i akuariumit.
 

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Oktapodi Paul, tani zevendesohet nga Paul II

Ca budalliqesh nxjerrin .lol
 
Top