• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Olta, vajza nga Shijaku që erdhi në Tiranë me shtëpinë e fituar nga Telebingo

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Vajza brune e “Big Brother 3”, Olta, deri tani nuk ka folur shumë për veten e saj brenda shtëpisë.


Ajo është prezantuar si vajza nga Tirana, ndërkohë që ne kemi zbuluar se Olta ka lindur në Shijak dhe familja e saj është transferuar në Tiranë 12 vite më parë. Shkak për transferimin u bë një biletë me fat, e fituar nga i ati në lojën “Telebingo shqiptare” që drejtohej në atë kohë nga Ardit Gjebrea.

Babai i Oltës u bë fituesi i një apartamenti të ri në periferi të Tiranës, që i dha mundësinë të zhvendosej bashkë me familjen në kryeqytet.

Olta gjithashtu është e përkëdhelura e të atit. Ajo ka një makinë personale dhe mikesha të saj pohojnë se nuk ka punuar asnjëherë, as si shitëse, ashtu siç ajo ka pohuar brenda shtëpisë./PanoramaPlus/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top