• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Olta vajza që po rritet në skenë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ajo është një nga këngëtaret shqiptare që e njohu shumë shpejt suksesin.


Olta u ngjitë në skenë kurr ishte vetem 16-vjeçare dhe pas triumfit në një nga festivalet më të rëndësishme të këngës në Shqipëri, udhëtoi drejt Eurovizionit, ku përfaqësoi gjithë shqiptarët.

Olta Boka është vajza qe po rritet në skenë shqipatre.



Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top