• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Olti Xhezo jam tironc

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nuk ka pikë dyshimi që misteri i parë shqiptar, Olti Xhezo është tirons i vjetër, por për të vërtetuar këtë fakt ai është veshur me rroba tipike të Shqipërisë së mesme.


Për t’i mbushur mendjen vetes dhe të tjerëve, ai e ka vendosur foton e tij me veshjen tradicionale në facebook, duke e shoqëruar me komentin “Jam tirons, tirons i vjetër”, një batutë e njohur kjo mes djemve të kryeqytetit.

Gjithsesi, në komentet pasardhëse Olti thekson se nuk do ta imagjinonte veten kurrsesi me këtë imazh përditë, të mendosh që me detyrën që ka nisur, ai vishet vetëm me kostum.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top