• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Omlete furre me erza

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa2lug gjalp

90gr proshut e grire

2 domate ne feta

6veze

125ml qumesht

krip,piper,pak gjethe qepe jeshile,majdanoz,rigon

pjekim pak ne furre domaten dhe proshuten per 4-5min ne enen qe do pjekim omleten

rrahim ne nje tas,,vezet qumshtin krip, piper,gjethet e qepes majdanozin ,rigonin

nxjerrim tepsin me domatet dhe proshuten nga furra dhe ju hedhim siper pregatitjen me veze

picet pèr 15-20 min
 
Top