• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Oni Pustina ka vendosur ta sfidojë Anbetën

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kohët e fundit ai po përpiqet që t’i tregojë me çdo mjet ish-të dashurës së tij, balerinës Anbeta Toromanit, se është shumë mirë edhe pa të.


Për t’ia vërtetuar më mirë këtë, Oni Pustina ka vendosur ta sfidojë Anbetën në fushën e saj… Pjesëmarrja e tij në “Dancing With the Star Albania” nuk na duket krejt e rastësishme.

Ndoshta Oni ka pranuar ftesën e organizatorëve të këtij konkursi për ta bërë Anbetën të ndihet keq meqë e la Onin për një balerin.

Nuk e dimë në fakt se sa është penduar Anbeta për këtë zgjedhje, ajo që dimë të themi me siguri është se Oni po tregon aftësi shumë të mira edhe në balet, kjo ndoshta edhe për shkak të ndihmës së një prej balerinave më të mira shqiptare, Greta Hushit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top