• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Operohet burri me gjinjtë sa topat e futbollit

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Kinezi Guo Qingpo gjithmonë ka vuajtur për shkak të gjinjve të tij të mëdhenj sa dy topa futbolli, ndërsa tash pas një operacioni të gjatë dhe të vështirë mjekët ia hoqën të dy gjinjtë.
Qingpo (50 vjeç) vuan nga një çrregullim i quajtur ginekomastia, respektivisht forma ekstreme e këtij çrregullimi. Gjinjtë e tij u rritën papritmas më 2008, që e detyroi atë të kërkoj ndihmë mjekësore.

Spitali në Dezhou, në provincën e Shandongut, grumbulloi 20 ekspertë nga tetë rajone mjekësore për të gjetur një zgjidhje dhe për ta shëruar Qingpoan. Në fund, mjekët vendosën se operacioni është opsioni më i mirë.

Një ekip prej dhjetë ekspertësh ka punuar në njërin gji. Të dy gjinjtë peshonin rreth pesë kilogramë. Kinezi doli nga spitali në prill të këtij viti, pas një muaj shërimi.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Operohet burri me gjinjtë sa topat e futbollit

:O:O ooooooooooo SEa lol ka i gjen mqafsh i paska pat sa tbashkoke tmijat e tujat bashke lol
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Operohet burri me gjinjtë sa topat e futbollit

mos ke inat gjo mi :p se sna duhen..hahaha i shkreti paska pasur hall te madhe :D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Operohet burri me gjinjtë sa topat e futbollit

haahhahahah ca inoti ri se aq sa duhen i kemi lol po po n'hall paska qen MDRRRR
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Operohet burri me gjinjtë sa topat e futbollit

:p e pra thashe se mos doje ndonje top haha
 
Top