• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Opinion

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,982
Pikët
113
Degjoni injorancen e kazaneve dhe live. Jam habit me nivelin e tyre duke fillu nga ky qerosi tekanjoz injorant qe drejton debatin gjoja me kete llapaqenen e shemtute, ate qorrin e mefshte, etc. ( nuk u mbaj mend emrat idioteve) Vetem duke pare nivelin e ketyre te ben ti thuash Rama stay!!!! I had a good laugh tho. Nuk e mohoj. He’s funny!!!

 

magnus

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
14,622
Pikët
113
Cudi si te ka shpetuar??? Ky eshte skizofrenik.
Eshte turpi i shqiperise.
Ishe epik deklarimi ku tha se Dako krimineli do jete miku im edhe nese do futet ne burg.
Praktikisht shqiperia ka nje kryeminister me 8 vjecare. Shkolla qe ka bere ky eshte vetem vizatim. Lendet e fundit shkencore, fizike, kimi, gjeometri, algjeber, biologji etj ky i ka bere ne klasen e 8-te.
Zot na ruaj, nje shtet qe qeveriset nga nje injorant me damke.
Prandaj shqiperia eshte ne dekadence te pakthyeshme.

 

magnus

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
14,622
Pikët
113
Nuk eshte se kam ndonje respekt per ate pijanecin e ndyre, hajdutin e peshtire fatos nano. Mirepo duket diferenca intelektuale e tij me kte copen e gdhese, mishit me dy sy, diference vite drite larg. Sado hajdut, nano kishte kapacitetet dhe nocionet ekonomike per te mos lene nje shtet te bjere ne gremine. Fat te zi keni me kte injorantin e tashem o shqiptare.
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,814
Pikët
113
ky eshte skenderbeu jot moj mamice


Kjo pamje eshte per poezine e mjerimit: O Shqiperi moj Shqiperi, me qashtu rrote-karrote ty nena, te eshte .... 🤭

Mizerje e dixhenirates, qe nuk ke si ta pershkruash kete pamje muti me dy sy 🙀
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
37,448
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
E ndoqa sot NE mengjes kur po behesha gati per NE pune k’te videon... me ka shkrire , he made my morning . 😂

U cudita qe nuk u ngrit me e lene fare k’te emision injorant qe prodhon vetem idiote e idiotsira bashke me prezantuesin dhe kazanet. 🤦‍♀️

Ps... omg ke perdor fjalen kazan, se mua me kercenoi NE prv qeveria, per perdorimin e k’saj fjale. 😳 dmth provuan qe te ma ndalojne si perdorim fjale.🤦‍♀️😬
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,982
Pikët
113
Cudi si te ka shpetuar??? Ky eshte skizofrenik.
Eshte turpi i shqiperise.
Ishe epik deklarimi ku tha se Dako krimineli do jete miku im edhe nese do futet ne burg.
Praktikisht shqiperia ka nje kryeminister me 8 vjecare. Shkolla qe ka bere ky eshte vetem vizatim. Lendet e fundit shkencore, fizike, kimi, gjeometri, algjeber, biologji etj ky i ka bere ne klasen e 8-te.
Zot na ruaj, nje shtet qe qeveriset nga nje injorant me damke.
Prandaj shqiperia eshte ne dekadence te pakthyeshme.

E pashe gati te gjjthe. Nuk e di si ste bejne pershtypje niveli i tyre. Analist/ gazetare/kazaner idiots. Dhe yes mire u a beri,Tallet me to, e kane bere veten te tallen. Prandaj edhte Rama aty ku eshte sot se shif nivelin. Ti dhe shume te tjere duhet te irritoheni me keto idiots qe Rama vazhdon te jete. Prandaj thashe o zot ca degjon. Rama stay! Lol
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
8,706
Pikët
113
2 gabele, dy debila, 2 servila n'krye te 2 shteteve shqiptare.
Kjo s'duhet me u tolerue.
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
9,684
Pikët
113
E pashe gati te gjjthe. Nuk e di si ste bejne pershtypje niveli i tyre. Analist/ gazetare/kazaner idiots. Dhe yes mire u a beri,Tallet me to, e kane bere veten te tallen. Prandaj edhte Rama aty ku eshte sot se shif nivelin. Ti dhe shume te tjere duhet te irritoheni me keto idiots qe Rama vazhdon te jete. Prandaj thashe o zot ca degjon. Rama stay! Lol
Po ai nuk paguhet që të tallet dhe të përdridhet si ruspie. Ai duhet që të japë llogari. Për çfarë shkon ai në emisione televizive, për të larë gojën që ja dola përpara gazetarëve, që të bëj karagjozin?
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,982
Pikët
113
Nuk ja vlen te merresh me kete teme, autogol i Bad.
Absolutely not, ai aq sa foli, ishte n’rregull. Po te Linin ato idiotet, ajo llapaqenja e shemtute? Nese te duken normal niveli I tyre, sfi c’te te them. Lol. O klodiiiiiii Po mi more 40 min Po mos qante ai qerosi tjeter. So funny!!! Si mos Tallej ai me ato , budalliqet qe flisnin. LOL
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,982
Pikët
113
Po ai nuk paguhet që të tallet dhe të përdridhet si ruspie. Ai duhet që të japë llogari. Për çfarë shkon ai në emisione televizive, për të larë gojën që ja dola përpara gazetarëve, që të bëj karagjozin?
I just said it!!! Nuk e linin! Llapa llapa,
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
7,979
Pikët
113
Hë se jemi mësuar ne...
Nuk është hera e parë.....
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
9,684
Pikët
113
Absolutely not, ai aq sa foli, ishte n’rregull. Po te Linin ato idiotet, ajo llapaqenja e shemtute? Nese te duken normal niveli I tyre, sfi c’te te them. Lol. O klodiiiiiii Po mi more 40 min Po mos qante ai qerosi tjeter. So funny!!! Si mos Tallej ai me ato , budalliqet qe flisnin. LOL
Bad, mos na lodh kot. 25 minutat e para të emisionit Edi Rama është marrë vetëm me një artikull të Gazetës "Panorama". Nuk është në atë studio për atë gjë ai njeri. Por kjo është taktikë e tij për t'ju shmangur thelbit të çështjes. Ai kështu ka bërë gjithmonë dhe ai e ka futur këtë lloj taktike në prishjen e debateve televizive. Ai mburret me këtë gjë por këtu nuk ka asgjë për tu mburrur, përkundrazi është turp që Kryeministri i vendit përdridhet si një rrospie dhe është i pa aftë për tu përgjigjur. Ka qenë një avokat i vjetër këtu në Fier, përpara nja 20 vitesh dhe kur më lidhi njëherë puna thoshte, fol sa më shumë por në fund mos thuaj asgjë. Këtë bën edhe Rama, shtyn sa të mundet minutat e një emisioni me lloj lloj gjërash dhe nuk i përgjigjet atyre pyetjeve që duhet të përgjigjet. Unë e kuptoj që një politikan kur ndodhet në vështirësi përpiqet që ti shmanget një pyetje të vështirë duke devijuar bisedën, por nuk mund të dëgjosh të gjithë emisionin. Këtë ka bërë gjithmonë Edi Rama dhe ai mburret për këtë "aftësi" të tijën. Në fjalorin e forumeve ai quhet troll dhe kur vazhdon të sillet në këtë mënyrë pavarësisht paralajmërimeve, bëhet ban. Ne kemi një kryeministër të vendit që është troll. Por ka një problem, sepse kjo taktikë funksionon kur ta toleron tjetri por kur tjetri të përvishet atëherë mbetet si i menderosur siç edhe mbeti dje Rama.
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
9,760
Pikët
113
E pashe gati te gjjthe. Nuk e di si ste bejne pershtypje niveli i tyre. Analist/ gazetare/kazaner idiots. Dhe yes mire u a beri,Tallet me to, e kane bere veten te tallen. Prandaj edhte Rama aty ku eshte sot se shif nivelin. Ti dhe shume te tjere duhet te irritoheni me keto idiots qe Rama vazhdon te jete. Prandaj thashe o zot ca degjon. Rama stay! Lol
Bad, nese do te kishin nivel, cfare do te ishte ndryshe?
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,814
Pikët
113
Po çfare niveli? O atje ke juve po te kishit ministri shendetesie, pas atyre xhestave drejte e ke psikiatri i pare ne rruge te unazes e kisha derguar. Nje qashtu qiringe per qetesim edhe terapie 24 sahat te dita nates.

Motoja: nje foto kadhezon me shume se 1000 fjale pdhus budallekun qe tha u deshmua me shume se 1 milion dhafa. Ec, se ambulanca erdhi para shkadheve te pallatit.
 
Top