• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Organizoi dasmë me buldozer

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Se recesioni ka ndikuar edhe në ditën më të lumtur të qiftit të sapomartuar, dëshmuan edhe Zhang Zongquiang dhe Ye Yuzi me dasmën e tyre të pazakontë, ku me qëllim që t’i ulin shpenzimet, kanë angazhuar buldozerë për ta marrë nusen.
Dhëndëri Zhang Zongquiang, punon në një firmë ku prodhohen makina pune. Ai e shfrytëzoi këtë mundësi dhe angazhoi gjashtë buldozerë për ta marrë nusen. Në këtë mënyrë dhëndëri kurseu goxha para.

Edhe pse e dashura e tij fillimisht ishte kundër kësaj ideje, në fund pranoi dhe u befasua vërtetë. Buldozerët me balona dhe fjongo me lara u bënë atraksion nëpër rrugët e qytetit Pingdingshan.

Martesa e tyre mori një bukuri të veçantë dhe ishte krejt ndryshe prej dasmave tjera, e kjo i pëlqeu shumë nuses. Kolonën e pazakontë të dasmës e përcillte edhe policia.
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,514
Pikët
63
Përgjigje e: Organizoi dasmë me buldozer

Mangut edhe kjo ide...psh bukur po rrijka qifti ne buldozer...-qesh--qesh-
 

e panjohura

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
7,967
Pikët
113
Vendndodhja
Atje ku më le!
Përgjigje e: Organizoi dasmë me buldozer

BABA eshte dryshkur edhe bulldozheri nga ajo kohe...
 
Top