• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Orinda dhe Turi i ?Produkt 28?, dashuria tani publike

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kanë mëse një vit që jetojnë një lidhje dashurie, të përfolur mes miqsh, por hermetike në sytë e publikut.


Për herë të parë këngëtarja Orinda Huta dhe këngëtari i “Produkt 28″ janë kapur nga paparci i “Bluetooth” dhe ja prova është tashmë përpara jush. Në rrethin e artistëve kjo lidhje njihet prej kohësh. Edhe këtu në “Bluetooth” është mësuar gjithashtu.

Por që deri më tani ka qenë mëse e vështirë për të pasur një foto, për shkak të mbrojtjes së madhe që i kanë bërë kësaj marrëdhënie dy protagonistët. Një lidhje në fshehtësi, jo dalje publike, takime në vende ku nuk hyjnë fotografët dhe një sjellje gati të ftohtë kur ndodheshin në aktivitete të përbashkëta.

Por… ja që fshehtësia e tyre nuk mund të vazhdonte në përjetësi! Festivali “Rock in Tirana” ka qenë një joshje për gjithë këngëtarët në Tiranë. Të ftuarit, “Planet Funk” dhe “One Republic” kanë qenë rrjeta e merimagës në të cilën ka rënë pre këtë herë çifti./Bluetooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top