• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Orinda Huta gjate sfilates per pak rrezohet

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Ishte ende kalimi i pare i modeleve ne nje sfilate te fustaneve te nuseve dhe Orinda Huta ishte e katerta ne rradhe. Te gjithe me te pare imazhin e saj ne fund te pistes, nisen te duartrokisnin per vete simpatine qe ka arritur te krijoje kengetarja-modele, ndersa Orinda po mberrinte ne mes te pasareles.

Por mesa duket duartrokitjet e kane emocionuar dhe Orindes i kapet taka e sandaleve pas fustanit dhe per pak kengetarja desh u rrezua ne mes te pasareles.

Por kete situate ajo e kaloi me shume sportivitet, aq sa nis te kerceje perpara publikut, dhe madje duke nxjerre edhe gjuhen ne forme shakaje. Kalimet e tjera te kengetares kane qene te suksesshme ndersa te gjithe mbeten te mendimit qe Orinda do te jete nje princeshe e vertete ne dasmen e saj e veshur nuse.
 
Top