• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Orinda Huta: Pushimet e mia me të dashurin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Orinda Huta është në prag të lançimit të klipit të saj më të ri. Javën që vjen ajo mbyll xhirimet e tij dhe gjithçka është gati për t’iu prezantuar publikut.


Një këngë për të cilën Orinda ka punuar jo pak dhe për një klipi, që do të jetë një pikë referimi për verën.

E pasi të ketë mbyllur këto, Orinda mezi pret të nisë pushimet e saj, të planifikuara me shoqërinë në një vend të bukur dhe dedikuar tërësisht të rinjve por vendin e mban sekret nuk dëshiron ta bëjë publike.

Por sigurisht që Orinda nuk mund të kalonte pushimet pa të dashurin e saj dhe sic shprehet vetë këngëtraja se ai nuk mund të shkojë me asnjë vend pa të po ashtu edhe ato nuk të shkojë pa të dashurin me pushimeForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top