• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Orinda nis punë si prezantuese

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jeta e natës në kryeqytet mban kryefjalën e emisionit të drejtuar nga këngëtarja Orinda Huta. Nga sa konstatuam, shikuesit e kanë pritur mjaft mirë këtë eksperiment të ri të këngëtares Huta në botën e televizionit.


Ndonëse të gjithë e njohim si këngëtare, Orinda është diplomuar për gazetari, kështu që ky pozicionim i saji në media nuk është i rastësishëm.

Kohë më parë, Orinda ka pohuar per ne se do t”i pëlqente që në një të ardhme të kishte dhe ajo një emision të vetin.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top