• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Orinda për pak rrëzohet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ishte ende kalimi i parë i modeleve në një sfilatë të fustaneve të nuseve dhe Orinda Huta ishte e katërta në rradhë.


Të gjithë me të parë imazhin e saj në fund të pistës, nisën të duartrokisnin për vetë simpatinë që ka arritur të krijojë këngëtarja-modele, ndërsa Orinda po mbërrinte në mes të pasarelës.

Por mesa duket duartrokitjet e kanë emocionuar dhe Orindës i kapet taka e sandaleve pas fustanit dhe për pak këngëtarja desh u rrëzua në mes të pasarelës.

Por këtë situatë ajo e kaloi me shumë sportivitet, aq sa nis të kërcejë përpara publikut, dhe madje duke nxjerrë edhe gjuhën në formë shakaje.

Kalimet e tjera të këngëtares kanë qenë të suksesshme ndërsa të gjithë mbeten të mendimit që Orinda do të jetë një princeshë e vërtetë në dasmën e saj e veshur nuse.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top