• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Orinda shfaqet ndryshe

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Së fundmi kemi mësuar se koreografia që ka shoqëruar konkurrimin e saj në festivalin “Kënga Magjike”, është kopjuar nga një tjetër këngëtare nga Azerbajxhani.


Siç duket ideja e Orindës për t’u shfaqur ndryshe, i ka bërë përshtypje edhe këngëtareve në arenën ndërkombëtare. E ndërkaq, dëshira për t’u shfaqur ndryshe e shoqëron përherë Orindën.

Ja tek shfaqet në këtë foto si asnjëherë më parë. Këngëtarja Huta është fotografuar në një trotuar në Tiranë, e veshur me një fustan të kuq të shkurtër të kombinuar me sandalet ngjyrë argjendi. Ndonëse ditët e kësaj jave kanë qenë me diell, ende nuk mund të pretendohet për t’u veshur hollshëm.

Këtë na e provon edhe Orinda, e cila për të mos e ndjerë edhe aq të ftohtin, ka hedhur krahëve xhaketën e djalit që e shoqëron. Siç e shihni, ky shkrim do të mbyllet me një enigmë: kush është djali në krah të Orindës?Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top