• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Orinda si princeshat në përralla

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Orinda Huta qëllon sërish në shenjë. Këtë radhë ka kapur kopertinën e një reviste të njohur në tregun shqiptar, atë “One”.


Revista duket se ndryshe nga simotrat që sjellin imazhet “hot” të VIP-ave, duke qëndruar në sekretet e lumturisë për këngëtaren sjell një imazh si në përralla.

Në pamje të parë të kopertinës, imazhi i Orindës vjen si ai i zanave dhe princeshave në përralla. Sfond rozë, trendafila gjigandë si në filmat e Disney Land, dhe bukuroshja e qeshur dhe pak e ndrojtur mbi lisharëse, në pritje të Princit të Kaltër.

Këngëtarja në rrjetin e sasj social, Facebook, pohon dhe komentet ku e përshkruajnë si një princeshë. Kopertina e “One” vjen pas një seti me foto që Orinda bëri pak kohë më parë për një fotograf të njohur italian.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top