• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Osama bin Laden ka përdorur Facebookun

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Osama bin Laden
kishte deri para pak kohësh një profil në Facebook, njoftuan mediat britanike. Thuhet se në profil, ishte regjistruar me adresën “malet e botës”.

Gazeta britanike “the Sun” shkruan se Bin Laden ka përdorur Facebookun për t’ua përcjellë militantëve video xhirimet dhe fjalimet e tij.

Përndryshe besohet se lideri i Al-Qaidas, i cili kërkohet me vite dhe koka e të cilit vlen disa milionë dollarë, fshihet në malet ndërmjet Pakistanit dhe Afganistanit.

Ekspertët e sigurisë i bënë thirrje pronarëve të Facebookut të fshinë profilin e Bin Ladenit. Profili është hequr kohë më parë, ndërsa mediat raportojnë se faqja ka qenë aktive deri para një muaji dhe kishte më shumë se 1.000 friends.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Osama bin Laden ka përdorur Facebookun

hahahhahahahhah sa i papam ky ! sa inat qe se kisha shok ne fb ;P
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Osama bin Laden ka përdorur Facebookun

hgaghahgaghahggahghgahgahgahgghaghaghaghghaghaghaghagh
Cudi se kishim pa ndonjeher :p
 
Top