• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Osbourne thyen bërrylin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kelly Osbourne ka thyer bërrylin e saj pasi është përpjekur që ta ndaloj qenin e saj të kapet me qenin e Sharon’it.


Bukuroshja 25 vjeçe ishte në shtëpi të prindërve gjatë vikendit kur ajo ishte involvuar në betejën e qenve e cila i ka kushtuar asaj me një vizitë në spital.

Kam thyer bërrylin këtë vikend…për t’i rënë trup tregimit jam përpjekur ta ndal qenin tim të kapet me qenin e nënës gjë që ka rezultuar me thyerje”, ka shkruar ajo në faqen e saj në Twitter.

Ylli i televizionit ka pranuar se lëndimi i ka shkaktuar asaj shumë stres dhe nuk mund të besoj se sa shumë i kishte dhimbur thyerja.

“Ishte dhimbja më e madhe që kam ndjerë ndonjëherë në dorë”, ka shkruar ajo në Twitter.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top