• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Oscar perjashtohet producenti i ?The Hurt Locker?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
558
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Producenti i filmit “The Hurt Locker”, Nicolas Chartier nuk do jete i pranishem ne ceremonine e ndarjes se cmimeve Oscar.


Sipas organizatoreve, ai ka thyer rregulloren e Academy Award qe ndalon kandidatet te japin opinione negative per filmat ne gare.

Chartier u kishte nisur nga nje mail juristeve ku komentonte me nota negative filmin “Avatar” te James Cameron.

Nga ana tjeter, juria nuk ia ka hequr kandidimet filmit “The Hurt Locker”./tch/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top